• zeijenzomerfair1
  • zeijenzomerfair3
  • zeijenzomerfair2

Midsummer Fair Zeijen

ZEIJEN – Het dorp Zeijen zal op 24 juni het decor zijn van de 18e Midsummer Fair. Ruim 70 standhouders, waarvan 30 nieuwe, laten bezoekers verrassen door de grote diversiteit op het gebied van decoratie, woonaccessoires, tuin en lifestyle producten. Kortom, een dag vol indrukken waarbij alle zintuigen aan het werk worden gezet. Proef, snuif en voel de zomer.

Rond het thema tuin en buitenleven hebben de bezoekers een keuze uit allerlei bijzondere plantensoorten, tuinhaarden, hoeden, uniek tuingereedschap, aparte tuinmeubelen en beelden, bloemsierkunst, tuinpotten, outdoor kleding.

Op het gebied van curiosa en woondecoraties varieert het aanbod van schilderijen, sieraden, stoffen, foulards, porselein, aardewerk, tot brocante en trendy woonaccessoires.

Voor traditionele lekkernijen met proeverijen komt de bezoeker ruim aan zijn trekken met vers gerookte zalm, kazen, worst, honing producten, broden en wijnen. Ook zijn er demonstraties, er is zalmroken, zomerse bloemcreaties, kookdemonstraties, houtkachels stoken, cupcakes maken en brood bakken in hout gestookte ovens.

Het entertainment programma heeft een bijzonder sfeervol karakter met maar liefst vijf live spelende orkesten waarvan men op heerlijke terrassen kan genieten.

Op het demonstratieterrein zijn er ieder uur demonstraties door de Radio Controlled Modelvliegclub uit Assen. Modelvliegen lijkt een eenvoudige zaak, maar schijn bedriegt. Er worden demonstraties gegeven door ervaren bouwers en vliegers met motor- en zweefvliegtuigen en helikopters.

Deze voor de Midsummer Fair zo kenmerkende sfeer maakt dat elk jaar opnieuw weer ruim 4000 bezoekers deze sfeervolle Fair weten te vinden. De organisatie ligt in handen van de Soroptimistclub Assen, een serviceclub van werkende vrouwen. Dit jaar zal de opbrengst gaan naar de bouw van twee klaslokalen en schoolbankjes van de lagere school voor kinderen die wonen in de binnenlanden van de provincie Tigray in Noord Ethiopië.

Aan de Brink te Zeijen van 11.00 tot 17.00 uur, entree €4,50, kinderen onder de 12 jaar gratis toegang. Zie www.midsummerfair.nl.

 

 

Artikel geplaatst door Albert-Jan Garama op 16-06-12 10:56.

Reacties

reactie(s)

Actueel nieuws

Blijf overal op de hoogte Volg Roder Journaal via:
Advertentie
advertentie
advertentie